serwis Apple Kraków

Serwis iPad Kraków

Apple iPad jako urządzenie wysokiej jakości charakteryzuje się dobrymi parametrami i trwałością. Niestety, jak każde urządzenie mobilne staje się ofiarą twardego podłoża czy mało przyjacielską relacją z cieczami.

Profesjonalny serwis pogwarancyjny Arvika to miejsce, w którym jesteśmy w stanie otoczyć Twoje urządzenie odpowiednią opieką, zwłaszcza w sytuacji, gdy inny serwis się poddał, a autoryzowany serwis Apple podając koszt naprawy po gwarancji niemalże przyprawił Cię o zawał serca. Od lat zajmujemy się naprawą urządzeń marki Apple – smartfonów iPhone, tabletów iPad, a także komputerów MacBook, iMac czy popularnych odtwarzaczy iPod oraz smart-zegarków Apple Watch. Sprawdź naszą bogatą ofertę usług i przekonaj się, że rozbita szybka w Twoim tablecie czy nawet jego zalanie nie musi oznaczać poniesienia kosztów przewyższających jego wartość.

Zamów naprawę

Jakiej naprawy potrzebuje Twój iPad?

Wymiana szybki
Wymiana ekranu
Naprawa po zalaniu
Naprawa złącza ładowania
Naprawa głośnika
Wymiana baterii iPad
Wymiana mikrofonu
Inna usterka

Serwis Kraków - dlaczego my?

1 15 lat doświadczenia Naprawy pogwarancyjne sprzętów Apple wykonujemy od ponad dekady. Naprawa iPhone, iPad czy MacBooków to nasza pasja. Oddając urządzenie do naszego serwisu masz pewność, że trafia w dobre ręce.
2 Długoterminowa gwarancja Jesteśmy pewni naszych umiejętności oraz używamy wysokiej jakości części, dlatego udzielamy gwarancji, która trwa od 8 do 24 miesięcy!
3 Specjalistyczny sprzęt Profesjonalne urządzenia do diagnostyki pozwalają nam postawić trafną diagnozę, a wysokiej klasy narzędzia pomagają w skutecznej naprawie 99% uszkodzonych płyt głównych.
4 Indywidualne podejście Każda usterka jest inna, dlatego naprawę wyceniamy dopiero po postawieniu diagnozy. W niektórych przypadkach konieczna jest wymiana wielu elementów na płycie głównej oraz komponentów, takich jak bateria czy moduł kamery, a w niektórych wystarczy jedynie kilkanaście minut, aby Twój iPad wrócił do pełnej sprawności.
5 Ekspresowa naprawa Na magazynie posiadamy pod ręką tysiące części zamiennych, dzięki którym możemy bez oczekiwania na kuriera przejść do pracy. W ten sposób w szybki sposób realizujemy kolejne zlecenia.
6 Profesjonalna obsługa Naszego klienta traktujemy jak najlepszego przyjaciela, któremu chcemy pomóc za wszelką cenę. Pozwalamy na śledzenie procesu naprawy na bieżąco, udzielamy informacji telefonicznie i służymy pomocą w konfiguracji oraz obsłudze sprzętu.

Zalanie tabletu iPad

W takiej sytuacji autoryzowany serwis Apple od razu odrzuca gwarancję i możliwa jest wyłącznie naprawa polegająca na wymianie całej płyty głównej. W naszym serwisie oferujemy profesjonalne usunięcie usterek związanych z zalaniem urządzenia. Ważne jest, aby działać szybko i nie pozwolić korozji na sianie spustoszenia, a jeśli po kontakcie z cieczą tablet nadal działa, przerwać korzystanie z niego, wyłączyć i udać się pod nasz adres! Nie obędzie się bez otwarcia urządzenia i poświęcenia godziny lub kilku na oględziny płyty głównej. Dzięki temu Twoje dane nie zostaną utracone, a Ty będziesz mieć możliwość bez obaw korzystać ze swojego tabletu.

Wymiana ekranu iPad Kraków

Popularny model iPad Air to ponad 10-calowy wyświetlacz, do którego uszkodzenia wcale nie trzeba się przykładać. Wystarczy niefortunny upadek na twardą powierzchnię, aby zagięta została metalowa obudowa. W takiej sytuacji ciężko o to, aby duża powierzchnia ekranu stawiła aż taki duży opór prawom fizyki. Na szczęście nasz serwis iPad w Krakowie jest w stanie szybko poradzić sobie z wymianą czy to pękniętej szybki czy całego wyświetlacza urządzenia.

Wymiana baterii iPad Kraków

Mimo tego, że telefon iPhone czy tablet iPad wyposażone są w wysokiej jakości ogniwa, intensywnie lub niewłaściwie eksploatowane urządzenie może mieć problem z działaniem bez podłączonej ładowarki. Nasz serwis iPhone, iPad, i innych urządzeń Apple posiada wysokiej jakości ogniwa, które pozwolą na korzystanie z urządzenia mobilnego w pełnym tego słowa znaczeniu.

Serwis Apple Kraków

Sprawdź pozostałe usługi, które świadczy nasz serwis urządzeń firmy Apple. Znajdziesz w niej usługi, takie jak m.in. naprawa iPhone, serwis MacBook czy naprawa iMac. Naprawą urządzeń z logo jabłuszka zajmujemy się od lat, dlatego żadnego problemu nie stanowi dla nas żaden telefon, tablet czy komputer tego producenta.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty, prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 605 660 548, (12) 444 14 99 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@serwisapple.pl.

Naprawa iPad Kraków? Odwiedź nas na ul. Odlewnicza 32A.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00