urządzenia Apple

O nas

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym urządzeń Apple. Serwisujemy każdy sprzęt z logiem Jabłuszka niezależnie od typu usterki. Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług otrzymują Państwo długą gwarancję na naprawiony sprzęt. Duży magazyn dobrej jakości części sprawia, że do naprawy możemy przystąpić od razu po zdiagnozowaniu usterki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Czym się zajmujemy?

MacBook, MacBook Pro i Air

Być może jesteś przyzwyczajony do wysokiej jakości i komfortu pracy. Serwis Arvika może cię miło zaskoczyć. Proponujemy szybką diagnostykę, usuwamy usterki, które inne serwisy kwalifikują jako wymianę całego elementu. Serwisujemy wszystkie modele.

Mac, iMac, Mac Pro

Lubisz szybkie komputery? Być może docenisz także szybki serwis jaki oferujemy dla komputerów z serii Mac. Realizujemy go dzięki doskonałemu zapleczu części zamiennych i stale rosnącym doświadczeniu naszych serwisantów.

iPhone, iPad, iPod, Apple Watch

Urządzenia mobilne są z nami praktycznie wszędzie. Oprócz funkcji komunikacyjnej i rozrywkowej, bardzo często są też naszym narzędziem pracy. Ważne jest to, aby w przypadku usterki urządzenie mogło szybko wrócić do właściciela. W naszym serwisie naprawiamy iPhone, odtwarzacze, tablety i smartwatche Apple, których naprawę w innych serwisach wyceniono powyżej wartości urządzenia. Dziękujemy za zaufanie.

Pozostałe

Serwisujemy także akcesoria dodatkowe, takie jak monitory, zasilacze, klawiatury, myszy, projektory itp.

Co nas wyróżnia?

Jeśli inny serwis sugerował wymianę płyty głównej zamiast naprawy, udzielił 1-miesięcznej gwarancji i sprzęt uległ ponownej awarii lub nie naprawił usterki – przyjdź do nas!

 • naprawiamy 99% płyt głównych,
 • szeroka oferta części zamiennych, nowych oraz używanych (na magazynie mamy około 15000 układów SMD, BGA, około 1000 płyt głównych),
 • posiadamy profesjonalne urządzenia do diagnostyki i napraw,
 • udzielamy długoterminowych gwarancji na naprawy! Od 8 do nawet 24 miesięcy,
 • zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.
15 lat doświadczenia
20 000 naprawionych urządzeń Apple
15 000 zadowolonych Klientów

Klienci o nas

 • Bartłomiej Sosenko Świetny i nie drogi serwis komputerów świadczący dodatkowo usługi odzyskiwania danych - na wysokim poziomie zaawansowania (analiza fizycznej pamięci) Dodatkowo polecam wszystkim którzy poszukują serwisu Apple'a - tutaj można naprawić iMac'a za cenę znaczne niższą niż w autoryzowanym serwisie Apple'a.
 • Karol Chałda Dziękuje za skuteczną i wręcz błyskawiczną wymianę klawiatury w moim laptopie. Ceny super ! Jestem w 100 % zadowolony z efektu naprawy a także z bardzo miłej obsługi. Bardzo się ciesze, że mamy taki serwis w Krakowie będe na pewno polecał
 • Tomasz Sondej Usługa przeprowadzona od początku do końca tak jak trzeba po analizie/diagnozie dostałem telefon co jest źródłem usterki z którą to serwis poradził sobie bez żadnych problemów za usługę zapłaciłem normalne pieniądze
 • Martyna Jackiewicz-Kawka Bardzo polecam to miejsce. Fachowcy z Arviki uratowali miesiące mojej pracy, odzyskując dane z uszkodzonego dysku twardego. Odzyskiwanie zostało wykonane terminowo, chwalę sobie kontakt z klientem i informowanie na bieżąco. Serdecznie dziękuję za pomoc.
 • Katarzyna Puchowska W serwisie Apple Arvika naprawiałam Macbooka po zalaniu. Poprzednie dwa serwisy proponowały wymianę płyty głównej (która niestety była bardzo droga). Arvika poradziła sobie rewelacyjnie i do tego koszt naprawy był znacznie niższy niż wymiana całej płyty. Zaskoczyli mnie również bardzo miłą obsługą!
 • Mariusz Kaftański Nie byłem tam osobiście. Wszystko udało się załatwić telefonicznie. Podjęli się bardzo trudnego zadania lutowania BGA na wyjątkowo grubym laminacie. Udało się. I to w ekspresowym tempie. Wielkie podziękowania.