serwis Apple Kraków

Serwis MacBook Kraków

MacBook to seria laptopów wprowadzonych na rynek przez Apple w 2006 roku. Apple MacBook cechuje się trwałością i świetnymi parametrami, jednak jak każde urządzenie elektroniczne ulega awarii lub uszkodzeniu. Serwis Arvika od ponad 15 lat specjalizuje się w naprawie urządzeń z rodziny MacBook, w tym właśnie laptopów MacBook, MacBook Air oraz MacBook Pro.

Jesteśmy specjalistami od trudnych usterek płyt głównych, których nie podejmują się inne tego typu firmy, a autoryzowany serwis Apple kwalifikuje część do wymiany na nową, co często jest nieopłacalne. U nas nie przepłacisz za naprawę sprzętu – posiadamy dużą ilość części zamiennych do urządzeń marki Apple oraz specjalistyczny sprzęt do ich serwisowania, a także udzielamy od 8 do 24 miesięcy gwarancji na nasze naprawy. Wysoka skuteczność napraw i niski współczynnik reklamacji sprawia, że nasze usługi najwyższej jakości oferujemy i świadczymy także dla innych serwisów.

Arvika – Serwis Apple Kraków specjalizuje się w naprawach pogwarancyjnych urządzeń Apple, takich jak komputery przenośne MacBook, komputery iMac, smartfony iPhone, tablety iPad, odtwarzacze iPod czy smartwatche Apple Watch.

Zamów naprawę

Jakiej naprawy potrzebuje Twój MacBook?

Naprawa płyty głównej
Wymiana baterii
Wymiana matrycy
Wymiana klawiatury
Wymiana dysku
Naprawa gładzika
Czyszczenie i konserwacja
Inna usterka

Apple serwis - dlaczego my?

1 15 lat doświadczenia Nasz serwis Apple Kraków zajmuje się naprawą sprzętów amerykańskiego producenta elektroniki od ponad 15 lat. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu możemy śmiało nazywać się specjalistami w branży.
2 Najdłuższa gwarancja na rynku! Wiele serwisów twierdzi, że trwająca 6 miesięcy gwarancja to "najdłuższa gwarancja na rynku". U nas naprawa MacBook Air czy MacBook Pro jest objęta gwarancją od 8 do nawet 24 miesięcy!
3 Specjalistyczny sprzęt Profesjonalny sprzęt do diagnostyki pozwala nam na szybkie wykrycie wielu wad na płycie głównej urządzenia. Naprawiamy 99% uszkodzonych płyt głównych.
4 Indywidualne podejście Tysiące naprawionych sprzętów firmy Apple nauczyło nas, że tworzenie sztywnego cennika nie ma sensu. Każdy sprzęt jest u nas traktowany indywidualnie, ze względu na różnorodność usterek. Naprawy wyceniamy dopiero po postawieniu diagnozy.
5 Ekspresowa naprawa Na naszym magazynie mamy około 15 tysięcy układów SMD oraz BGA, a także około 1000 płyt głównych. Szybka wymiana baterii, wymiana matrycy, wymiana dysku, naprawa płyty głównej czy nowa klawiatura? U nas nie ma z tym i innymi naprawami problemu!
6 Profesjonalna obsługa Wszyscy cenimy sobie profesjonalną obsługę i w serwisie Arvika mamy tego pełną świadomość, dlatego dbamy o jak najwyższej jakości standard obsługi klienta. Każdy klient może śledzić postępy naprawy online i zawsze uzyskać dodatkowe informacje na telefon na temat swojego sprzętu.

Co naprawiamy w laptopach MacBook?

Szeroka gama usług obejmuje wszystkie często spotykane usterki sprzętów, ale także nietypowe naprawy. Niektóre usterki jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu godziny! Realizujemy dla naszych Klientów także bardziej czasochłonne i skomplikowane naprawy płyt głównych, układów zasilania, wymiany układów BGA itp. – Apple MacBook to urządzenie, które nie ma przed nami tajemnic.

Wymiana baterii MacBook w Krakowie

Jeśli Twój MacBook nie może choć przez chwilę żyć bez ładowarki, to znak, że Twoja bateria koniecznie musi przejść na emeryturę. Nowa bateria sprawi, że w końcu będziesz mieć możliwość korzystać ze swojego urządzenia gdzie tylko chcesz!

Wymiana matrycy w MacBook

Uszkodziłeś matrycę w swoim laptopie przez co obraz wyświetlany jest tylko częściowo lub nie ma go w ogóle? Będziesz potrzebował nowego wyświetlacza. Bez obaw! Serwis Arvika oferuje szybkie i profesjonalne wymiany matryc we wszystkich modelach MacBook Air i MacBook Pro. Dzięki dużej dostępności części, proces naprawy będzie bardzo szybki, przez co możesz wrócić do pracy w ekspresowym tempie.

Zalany MacBook Kraków

Jak to zazwyczaj bywa podczas pracy – lubimy pić dobrą kawę czy zimny napój w gorące dni. Niestety, chwila nieuwagi i zawartość szklanki może wylądować na naszym laptopie. Najczęściej szybko staramy się ratować sytuację, lecz ciecz dostaje się do wnętrza obudowy i nie obejdzie się bez jej otwarcia. Jeśli zignorujemy fakt zalania sprzętu, może nas to w niedługim czasie drogo kosztować. Najlepiej od razu udać się do nas i pozbyć się wszelkich śladów zalania, zwłaszcza na płycie głównej.

Naprawa płyty głównej MacBook

Kiedy uszkodzenia płyty głównej po zalaniu lub awarii sprawiły, że sprzęt całkowicie przestał działać, mamy do wyboru trzy opcje – wyrzucić urządzenie, wymienić drogi element, co może być nieopłacalne lub przekazać laptopa w nasze ręce. Profesjonalna naprawa polegająca na wymianie poszczególnych elementów układów czy naprawy grafiki to dla nas codzienność.

Inne usługi – naprawa MacBook Kraków

W naszym serwisie wykonujemy szereg innych napraw związanych z urządzeniami Apple MacBook, takich jak:

  • wymiana dysku na SSD i przenoszenie danych,
  • wymiana uszkodzonej klawiatury,
  • konserwacja i czyszczenie urządzenia,
  • wymiana gniazda ładowania,
  • wymiana pamięci RAM,
  • odzyskiwanie danych,
  • i wiele więcej!

Serwis Apple Kraków

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się m.in. serwis iPhone, naprawa iPad czy naprawa iMac z długim okresem gwarancji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku pytań, prosimy o telefon na numer tel. +48 605 660 548, (12) 444 14 99 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@serwisapple.pl

Nasz serwis znajduje się na ul. Wybickiego 17 w Krakowie.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00