naprawa iPhona Kraków

Serwis iPhone Kraków

Smartfony to obecnie najpopularniejsze urządzenia elektroniczne. Producenci co roku prezentują co najmniej kilka różnych modeli, które zachwycają swoimi możliwościami. Coraz większe smartfony to także większe ekrany czy baterie, które często łatwiej ulegają uszkodzeniu z powodu nieszczęśliwych wypadków lub niewłaściwego użytkowania urządzenia.

Nasz serwis iPhone Kraków codziennie realizuje naprawy tego typu urządzeń. Rozbity wyświetlacz, spuchnięta bateria w iPhone czy uszkodzone gniazdo ładowania to dla nas codzienność. Uratowaliśmy już ponad 10 tysięcy urządzeń – znamy te sprzęty jak własną kieszeń. Bardzo często zdarza się, że naprawiamy smartfony, których naprawę inne serwisy wyceniły ponad wartość urządzenia. Sprawdź także możliwość wysyłkowej naprawy Twojego sprzętu Apple!

Zamów naprawę

Jakiej naprawy potrzebuje Twój iPhone?

Wymiana szybki
Wymiana ekranu
Naprawa mikrofonu
Naprawa złącza ładowania
Naprawa głośnika
Wymiana baterii iPhone
Wymiana tylnej obudowy
Inna usterka

Dlaczego my?

1 15 lat doświadczenia Nasz pogwarancyjny serwis Apple zajmuje się naprawą elektroniki od 15 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć doświadczenie, dzięki któremu możemy nazywać się specjalistami w branży. Naprawa iPhone to nasza pasja. Powierzając nam swój smartfon firmy Apple możesz być pewien, że będzie on w rękach profesjonalistów.
2 Najdłuższa gwarancja na rynku! Jesteśmy pewni naszych umiejętności i używamy sprawdzonych części, dlatego udzielamy od 8 do 24 miesięcy gwarancji na naprawy nawet do 24 miesięcy!
3 Specjalistyczny sprzęt Profesjonalne urządzenia do diagnostyki i napraw pozwalają nam na precyzyjną diagnozę i wymianę nawet najdrobniejszych układów, cewek, rezystorów i innych elementów. Naprawiamy 99% uszkodzonych płyt głównych.
4 Indywidualne podejście Każda usterka jest inna, każda powstała w innych okolicznościach. Niektóre naprawy iPhone mogą kosztować mniej niż w sztywno ustalonym cenniku, dlatego w naszym serwisie Apple naszą pracę wyceniamy po przeprowadzonej diagnostyce, a najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną.
5 Ekspresowa naprawa Duży magazyn części zamiennych pozwala nam na przeprowadzanie szybkich napraw. U nas wymiana baterii iPhone, szybki czy uszkodzonego gniazda ładującego przebiega sprawnie, a telefon szybko wraca do właściciela.
6 Profesjonalna obsługa Lata w branży nauczyły nas, że klienci cenią sobie dobry kontakt z serwisem, dlatego nasi pracownicy dbają o jak najwyższy standard obsługi. Pozwalamy klientom na bieżąco śledzić proces naprawy ich urządzeń i służymy wsparciem w przypadku problemów z obsługą sprzętów Apple.

Jak przebiega naprawa Apple iPhone?

W pierwszej kolejności, sprzęt trafia do diagnostyki, gdzie sprawdzamy urządzenie pod kątem opisanych przez klienta występowanych objawów. Weryfikujemy co w telefonie nie działa i sprawdzamy co może być tego przyczyną przy użyciu specjalistycznego sprzętu do diagnostyki. W tym czasie otrzymujesz od nas e-mail z najważniejszymi informacjami, np. jak możesz śledzić postępy prac.

Po znalezieniu przyczyny problemu, następuje kontakt w celu przekazania wyceny naprawy telefonu. Jeśli zdecydujesz się na naszą usługę, urządzenie trafia do rąk specjalisty, który zajmuje się naprawą telefonu. Używamy w tym celu profesjonalnych narzędzi i urządzeń, dzięki czemu cały proces naprawy trwa bardzo krótko.

Kolejnym etapem jest testowanie całego urządzenia pod kątem poprawnego działania wszystkich funkcji. W przypadku występowania tych samych objawów, telefon Apple wraca na stanowisko diagnostyczne bądź serwisowe.

Jeśli Twój iPhone po naprawie działa prawidłowo, otrzymujesz informację o zakończeniu procesu naprawy, a smartfon Apple jest gotowy do odbioru!

Pogwarancyjny serwis Apple Kraków – Jakie naprawy wykonujemy?

Nasz serwis iPhone Kraków w swojej ofercie posiada szeroką gamę usług. Codziennie trafiają do nas urządzenia, które nie są już objęte gwarancją oraz takie, które straciły ją w wyniku mechanicznego uszkodzenia bądź zalania. Wykonujemy profesjonalne naprawy pogwarancyjne z wykorzystaniem wysokiej jakości części. W Krakowie jesteśmy bezkonkurencyjni. Interesuje Cię naprawa iPhone? Jesteś we właściwym miejscu!

Wymiana baterii – serwis Apple Kraków

Twoja bateria coraz szybciej się rozładowuje, nie możesz nigdzie wyjść bez power banka lub ładowarki? Najwyższy czas, aby rozwiązać ten problem! Oferujemy szybką wymianę baterii w Twoim urządzeniu. W zakresie naszych usług znajdują się wszystkie modele iPhone. Nasz serwis zaprasza do skorzystania z najwyższej jakości usługi!

Zalany telefon iPhone

Twój iPhone miał kontakt z cieczą i zaczął się dziwnie zachowywać lub przestał działać? Działaj szybko i dostarcz go do nas! Szybka reakcja może uratować Twoje urządzenie. Oferujemy usługę naprawy zalanego telefonu firmy Apple. Autoryzowany serwis nie uzna gwarancji jeśli wnętrze urządzenia będzie posiadało ślady cieczy, a Ty stracisz tylko czas i pozwolisz korozji na sianie spustoszenia, w efekcie czego sprzęt zostanie trwale uszkodzony. Zalany telefon iPhone? Wyłącz telefon i jak najszybciej przekaż je w ręce naszych specjalistów.

Wymiana wyświetlacza – naprawa iPhone Kraków

Uszkodzony wyświetlacz w iPhone? Potrzebujesz szybkiej wymiany? Nasz serwis posiada wiele wyświetlaczy na miejscu, dzięki czemu wymiana będzie szybka i profesjonalna. Nasze usługi dotyczą wszelkich urządzeń marki Apple, w tym iPhone 6s, iPhone 7, iPhone X czy iPhone SE 2020 i innych. Skorzystaj z naszej oferty i daj się zaskoczyć atrakcyjną ceną i wysoką jakością obsługi.

Zbita szybka

Rozbita szybka w iPhone to jedna z najczęściej spotykanych usterek w telefonach marki Apple. Niefortunny upadek urządzenia może sprawić, że na powierzchni ekranu pojawi się charakterystyczna pajęczynka, a korzystanie z urządzenia będzie utrudniona bądź nawet niemożliwa. Nasz serwis iPhone oferuje wymianę szybki bez potrzeby wymiany sprawnego wyświetlacza! Regeneracja ekranu, czyli wymiana szybki iPhone dostępna jest we wszystkich modelach.

Inne często wykonywane naprawy

Oprócz wyżej wspomnianych usług, w naszym serwisie szybko rozwiązujemy problemy ze sprzętem Apple, wykonujemy też szereg innych, często spotykanych napraw, takich jak m.in.:

  • wgrywanie systemu iOS,
  • naprawa Touch ID,
  • odzyskiwanie danych,
  • wymiana tylnej szyby,
  • wymiana korpusu (ramki) w iPhone,
  • naprawa uszkodzonego mikrofonu,
  • naprawa kamery przedniej i tylnej, wymiana uszkodzonych układów zasilania i innych (np. U2 Tristar),
  • wymiana głośnika rozmów lub głośnika multimediów, naprawa niedziałających przycisków,
  • i wiele więcej!

Serwis Apple Kraków

W szerokiej gamie usług naszego serwisu znajduje się także serwis iPad, naprawa MacBook, serwis iMac i wiele więcej! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 605 660 548. Nasza firma mieści się na ul. Odlewnicza 32A w Krakowie.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy!