naprawa iMac Kraków

Serwis iMac Kraków

iMac to seria komputerów stacjonarnych all-in-one, która na rynku pojawiła się już w 1998 roku. Urządzenia te cechuje przede wszystkim ergonomia i estetyczny wygląd. W serwisie Arvika zajmujemy się usuwaniem usterek i problemów z poprawnym działaniem urządzeń firmy Apple, w tym właśnie sprzętów iMac, a także iPhone, iPad, MacBook, iPod oraz Apple Watch.

Każde zlecenie traktujemy jak kolejne wyzwanie – z tego też powodu jesteśmy specjalistami od sytuacji beznadziejnych, czyli takich, w których inni fachowcy spisali sprzęt na straty a autoryzowany serwis zaoferował wymianę podzespołów na nowe za astronomiczną kwotę. Na naszym magazynie znajdują się tysiące części do urządzeń Apple, które montujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością napraw płyt głównych, dzięki czemu nie obawiamy się objąć ich długą gwarancją. Wysoką jakość usług potwierdzają liczne, pozytywne opinie naszych klientów.

Jakiej naprawy potrzebuje Twój iMac?

Naprawa płyty głównej
Wymiana dysku na SSD
Naprawa gniazd USB
Wymiana matrycy
Naprawa po zalaniu
Czyszczenie i konserwacja
Odzyskiwanie danych
Inna usterka

Dlaczego my?

1 W branży od ponad dekady Nasz serwis Apple zajmuje się naprawą urządzeń amerykańskiego producenta już od ponad 15 lat. Zebrane w tym czasie doświadczenie wykorzystujemy, aby świadczyć usługi najwyższej jakości i dzielić się zdobytą wiedzą, na temat obsługi urządzeń.
2 Nawet 24 miesiące gwarancji! Używamy sprawdzonych części i naszych umiejętności, dlatego w większości przypadków udzielamy długoterminowych gwarancji 8 - 24 miesiące.
3 Profesjonalny sprzęt Przy użyciu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego oraz serwisowego, udaje nam się naprawić 99% uszkodzonych płyt głównych. Usuwamy nawet najbardziej skomplikowane usterki i likwidujemy problemy z działaniem komputera.
4 Jasne zasady Nie posiadamy sztywnego cennika, ponieważ do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Ze względu na różnorodność usterek, wycena naprawy występuje dopiero po diagnostyce sprzętu. O kosztach naprawy klient jest informowany po ustaleniu całkowitego kosztu usługi.
5 Błyskawiczna naprawa Dziesiątki tysięcy różnego rodzaju części zamiennych do naprawy płyt głównych, układów zasilania czy układów graficznych sprawia, że nie musimy czekać na kuriera, który dostarczy nam przesyłkę, lecz od razu możemy przystąpić do napraw. Dzięki temu cały proces przebiega szybko i równie szybko sprzęt trafia z powrotem do klienta.
6 Profesjonalna obsługa Nasi klienci mogą być pewni, że oddają sprzęt w ręce profesjonalistów. Takie odczucie mają już na etapie, gdy przekazują nam urządzenie. Pozwalamy także na bieżąco śledzić proces naprawy ich urządzeń i służymy wsparciem klientów w przypadku problemów z obsługą sprzętów Apple.

Montaż dysku SSD i przeniesienie danych

Kiedy zauważymy widoczną zmianę w szybkości pracy komputera, należy rozważyć możliwość wymiany dysku na szybszy. Oferujemy wymianę dysku i przeniesienie danych, aby móc kontynuować swoją pracę bez przeszkód.

Rozbudowa pamięci RAM

Przy okazji wymiany dysku na SSD, polecamy rozważyć możliwość zwiększenia ilości pamięci operacyjnej RAM w Twoim sprzęcie. Dzięki temu możliwe będzie korzystanie z większej ilości aplikacji jednocześnie bez drastycznego spadku wydajności.

Wymiana matrycy iMac Kraków

Oferujemy usługę naprawy sprzętu Apple, polegającej na wymianie matrycy w iMac. Naprawiamy urządzenia przy użyciu wysokiej jakości komponentów, a szybki czas realizacji sprawia, że nie musimy na długi czas rozstawać się z naszym komputerem z powodu uszkodzenia ekranu.

Naprawa akcesoriów Apple Kraków

Zajmujemy się naprawą akcesoriów do komputerów Apple, takich jak klawiatury, mysze itp. Poradzimy sobie z uszkodzoną klawiaturą Magic Keyboard, a także z Magic Mouse, która przestała działać.

Serwis Apple Kraków

Sprawdź naszą szeroką gamę usług, w której znajduje się m.in. serwis iPhone, naprawa MacBook czy naprawa iPad. U nas wymiana wyświetlacza, złącza ładowania czy wymiana baterii trwa krótko, a długa gwarancja sprawia, że masz pewność, że zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty lub obsługi sprzętu, prosimy o telefon na numer tel. 605 660 548, (12) 444 14 99 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@serwisapple.pl

Odwiedź nasz serwis Apple ul. Odlewnicza 32A w Krakowie. Zapraszamy!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00