serwis Apple Kraków

Serwis Apple Watch Kraków

Apple Watch to smart zegarek, który zdobywa światowy rynek od 2015 roku. Urządzenie charakteryzuje się kompatybilnością z innymi produktami firmy Apple, a zwłaszcza ze smartfonem iPhone, dzięki czemu możliwe jest wyświetlanie komunikatów z telefonu, odbieranie rozmów, sterowanie odtwarzaczem muzyki czy aparatem. Serwis urządzeń Apple Arvika świadczy najwyższej jakości usługi serwisowe związane z urządzeniami Apple Watch. Przekazując nam swój sprzęt, masz pewność, że usterka zostanie usunięta przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem znacząco skrócą czas realizacji zlecenia. Serwis Apple Kraków Arvika zajmuje się także naprawą innych produktów Apple: iPhone, iPad, iPod, MacBook oraz iMac. Stosujemy oryginalne komponenty, a na nasze naprawy objęte są długą gwarancją. Serwisujemy Apple Watch, Apple Watch Series 1, Series 2, Series 3, Series 4 oraz Series 5.

Zamów naprawę

Jakiej naprawy potrzebuje Twój Apple Watch?

Wymiana szybki
Wymiana wyświetlacza
Wymiana baterii Apple Watch
Naprawa po zalaniu
Naprawa przycisków
Wymiana głośnika
Wymiana obudowy
Inna usterka

Naprawa Apple Watch Kraków - dlaczego my?

1 15-letnie doświadczenie Nasz pogwarancyjny serwis naprawia sprzęty Apple od ponad 15 lat. Jesteśmy specjalistami w tym, czym się zajmujemy, dlatego świadczymy usługi najwyższej jakości. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie na temat naszych usług.
2 Długa gwarancja Naprawy w naszym serwisie objęte są gwarancją od 8 do nawet 24 miesięcy!
3 Specjalistyczny sprzęt Najwyższej klasy urządzenia do diagnostyki i napraw pozwalają nam na postawienie trafnej diagnozy i wymianę nawet najdrobniejszych układów, cewek, rezystorów i innych elementów. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością napraw płyt głównych.
4 Wycena po diagnozie Wiele usterek tego samego elementu mogło powstać na kilka różnych sposobów i przy okazji uszkodzonych mogło zostać jeszcze kilka innych podzespołów. Z tego powodu wycena kosztów naprawy następuje dopiero po procesie diagnostyki.
5 Szybka naprawa Nasz magazyn mieści kilkanaście tysięcy różnego rodzaju komponentów, układów oraz płyt głównych. Dzięki temu wiele usterek usuwamy w szybkim tempie, ponieważ nie musimy czekać na dostawę części zamiennych.
6 Profesjonalna obsługa Nasi pracownicy robią wszystko, aby rozwiązać wszystkie problemy naszych klientów, stosując się do najwyższego standardu obsługi, który opracowaliśmy w naszej firmie. Oferujemy pełne wsparcie w konfiguracji i obsłudze urządzeń Apple.

Wymiana szybki Apple Watch

Mechaniczne uszkodzenie szybki powoduje utratę gwarancji, przez co autoryzowany serwis może zaproponować wymianę całego wyświetlacza. Jeśli wyświetla on poprawnie obraz, nie ma konieczności wymieniać całego elementu, a można ograniczyć się do wymiany samej szybki. Dzięki temu naprawa będzie dużo tańsza, a Ty będziesz cieszyć się w pełni sprawnym i estetycznie wyglądającym urządzeniem.

Wymiana baterii Apple Watch

Jeśli Twój smartwatch „18 godzin pracy na baterii” deklarowane przez producenta ma dawno za sobą, zafunduj mu powrót do stanu jak po wyjęciu z pudełka. W naszym serwisie oferujemy wysokiej jakości baterie do Apple Watch. Słabej jakości zamienniki? Nie u nas! Dajemy długą gwarancję na wykonane przez nas usługi. Baterię jesteśmy w stanie wymienić w szybkim czasie tak, aby sprzęt klienta mógł do niego wrócić jak najszybciej.

Apple Watch po zalaniu

Jeśli po użytkowaniu zegarka pod wodą, przestał on działać lub zaczął się zawieszać bądź resetować, nie czekaj i odwiedź nasz serwis. W przypadku zalania, należy działać szybko, aby wilgoć wewnątrz urządzenia nie doprowadziła do jego poważnego uszkodzenia.

Serwis Apple

Na naszej stronie sprawdzić możesz pozostałe usługi, które świadczy nasz serwis. Znajdziesz w niej usługi, takie jak m.in. serwis iPhone, naprawa iPad czy naprawa MacBook. Serwisem urządzeń Apple zajmujemy się od ponad dekady, dlatego żadnego żaden telefon, tablet czy komputer tego producenta nie jest dla nas tajemnicą.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty, prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 605 660 548, (12) 444 14 99 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@serwisapple.pl.
Naprawa iPhone, iPad, iPod, MacBook, iMac lub Apple Watch w Krakowie? Przyjdź do naszego serwisu na ul. Odlewnicza 32A!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00